حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 08:29:17
سرویس سیاسی
راستینه:

کشورهای غربی صلاحیت اظهار نظر درباره مسائل حقوق بشری ایران را ندارند

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: غربی‌ها نمی‌توانند در رابطه با مسائل حقوق بشری اظهار نظر کنند، زیرا این کشورها در این زمینه بسیار زشت عمل کردند که دیگر هیچ اعتبار و آبرویی برایشان باقی نمانده است.
کشورهای غربی صلاحیت اظهار نظر درباره مسائل حقوق بشری ایران را ندارند نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: غربی‌ها نمی‌توانند در رابطه با مسائل حقوق بشری اظهار نظر کنند، زیرا این کشورها در این زمینه بسیار زشت عمل کردند که دیگر هیچ اعتبار و آبرویی برایشان باقی نمانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105397162738.jpg کشورهای,غربی,صلاحیت,اظهار,نظر,درباره,مسائل,حقوق,بشری,ایران,را,ندارند Icana

احمد راستینه هفشجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات غربی‌ها در رابطه با حقوق بشر اشاره کرد و گفت: غربی‌ها هیچ اعتقادی به حقوق بشر ندارند و آنقدر در این زمینه بد عمل کرده‌اند که دیگر هیچ اعتبار و آبرویی برای خود به جای نگذاشته‌اند.

نماینده مردم شهرکرد در ادامه افزود: غربی‌ها که داعیه‌دار حقوق بشر هستند در وهله نخست می‌بایست مسائل داخلی کشورشان را مورد اصلاح قرار دهند، زیرا کوچک‌ترین اعتراض مردم را با شدیدترین برخوردها سرکوب می‌کنند و آنها را از حداقلی‌ترین امکانات بی‌بهره می‌گذارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فرانسه، آمریکا و دیگر کشورهای غربی احترام و ارزشی برای مردم معترض خود قائل نیستند، اما همین‌ها به دلیل مسائل حقوق بشری در دیگر کشورها اقدامات مداخله‌جویانه‌ای را انجام می‌دهند.

وی در ادامه افزود: برخوردهایی که غربی‌ها با سیاهپوستان، پناهندگان و ... دارند بیانگر این بوده که سردمداران غرب صلاحیت اظهار نظر در حوزه حقوق بشر را ندارند، اما نگاه جمهوری اسلامی به کرامت انسان‌ها با غربی‌ها متفاوت بوده و این مهم از اهمیت خاصی برخوردار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet