حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 18:48:38
سرویس اقتصادی
حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران:

رفع ابهامات طرح جهش تولید و تأمین مسکن/ طرح برای بررسی به صحن علنی ارسال شد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز برخی از محورها و ابهامات طرح جهش تولید و تأمین مسکن مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت.
رفع ابهامات طرح جهش تولید و تأمین مسکن/ طرح برای بررسی به صحن علنی ارسال شد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز برخی از محورها و ابهامات طرح جهش تولید و تأمین مسکن مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg رفع,ابهامات,طرح,جهش,تولید,و,تأمین,مسکن/,طرح,برای,بررسی,به,صحن,علنی,ارسال,شد Icana

البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (سه‌شنبه 8 مهرماه) کمیسیون متبوعش، گفت: اخیرا کلیات طرح جهش تولید و تأمین مسکن در صحن علنی بررسی و به تصویب رسید، اما برای بررسی بیشتر و تصمیم گیری درباره برخی از محورهای این طرح از جمله تأمین منابع مالی و تأمین مصالح ساختمانی، طرح مذکور به کمیسیون عمران ارجاع داده شد. حال آخرین نشست این کمیسیون برای بررسی این طرح با حضور کارشناسان و مسئولان دستگاه ها امروز برگزار شد.

سید البرز حسینی

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست با حضور کارشناسان و مسئولان و برخی از اعضای کمیسیون های دیگر، مواد مرتبط با موضوع تأمین منابع مالی و تأمین مصالح ساختمانی در طرح مذکور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ابهامات این بخش ها رفع شد.

حسینی افزود: در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، کلیات و جزئیات طرح جهش تولید و تأمین مسکن بار دیگر مورد تایید قرار گرفت و این طرح برای بررسی به صحن علنی مجلس ارسال شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet