هدر اصلی
1399/07/09 10:12:10
سرویس اقتصادی
حاجی‌بابایی خبر داد؛

ابهامات منابع مالی طرح معیشتی با حضور مسئولان دولتی رفع می‌شود/ بررسی جزئیات طرح در اولین روز کاری در صحن

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ابهاماتی روی تامین منابع مالی لازم برای اجرای طرح تامین کالاهای اساسی وجود دارد و اگر دولت نظر خاصی در این مورد داشته باشد، می‌تواند به ما اعلام کند تا در طرح لحاظ کنیم.
ابهامات منابع مالی طرح معیشتی با حضور مسئولان دولتی رفع می‌شود/ بررسی جزئیات طرح در اولین روز کاری در صحن رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ابهاماتی روی تامین منابع مالی لازم برای اجرای طرح تامین کالاهای اساسی وجود دارد و اگر دولت نظر خاصی در این مورد داشته باشد، می‌تواند به ما اعلام کند تا در طرح لحاظ کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104730288957.jpg ابهامات,منابع,مالی,طرح,معیشتی,با,حضور,مسئولان,دولتی,رفع,می‌شود/,بررسی,جزئیات,طرح,در,اولین,روز,کاری,در,صحن Icana

حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به تصویب کلیات طرح تامین کالاهای اساسی در صحن علنی روز گذشته گفت: با توجه به اهمیت این طرح، نیاز به یک سری هماهنگی‌های دقیق و عمیق با دولت وجود دارد که در این راستا به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شد.

نماینده مردم همدان در مجلس تصریح کرد: دولت دیروز مخالفتی با کلیات طرح تامین کالاهای اساسی نداشت و مقرر شد، ما در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات تا قبل از بررسی جزئیات آن با دولت هماهنگی روی بحث منابع داشته باشیم.

حاجی‌بابایی اظهار کرد: ابهاماتی بر روی تامین منابع مالی لازم برای اجرای طرح تامین کالاهای اساسی وجود دارد و اگر دولت نظر خاصی در این مورد داشته باشد، می‌تواند طی این دوهفته به ما اعلام کند تا در طرح لحاظ کنیم.

 رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: در این دو هفته که مجلس به دلیل حضور نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه جلسه ندارد، کمیسیون هماهنگی‌های خود را برای بررسی جزئیات طرح انجام می‌دهد تا در اولین جلسه کاری مجلس طرح تامین مالی (طرح معیشتی مجلس) در دستور کار قرار بگیرد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet