خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 10:52:14
سرویس صحن
در صحن علنی امروز؛

اعتبارنامه های نمایندگان اسلام آباد غرب و اهواز تصویب شد

اعتبارنامه های جویجری و بخشی پور نمایندگان اهواز و اسلام آباد غرب به تصویب نمایندگان مجلس رسید.
اعتبارنامه های نمایندگان اسلام آباد غرب و اهواز تصویب شد اعتبارنامه های جویجری و بخشی پور نمایندگان اهواز و اسلام آباد غرب به تصویب نمایندگان مجلس رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102725603603.jpg اعتبارنامه,های,نمایندگان,اسلام,آباد,غرب,و,اهواز,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعتبارنامه های شبیب جویجری و مجتبی بخشی پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی به شرح زیر مورد تصویب نمایندگان مجلس قرار گرفت.

در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه ذیل الذکر که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز یکشنبه مورخ 6 مهرماه 1399 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 8 مهرماه 1399 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که نتیجه آن به شرح زیر است.

اعتبارنامه شبیب جویجری از حوزه انتخابیه اهواز به اتفاق آرا تایید شد.

همچنین  در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه ذیل الذکر که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز یکشنبه مورخ 6 مهرماه 1399 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 8 مهرماه 1399 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که نتیجه آن به شرح زیر است:

اعتبارنامه مجتبی بخشی پور از حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو به اتفاق آرا تایید شد.

در جریان قرائت این اعتبارنامه ها، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، پس از قرائت گزارش شعبات و عدم اعتراض نمایندگان، اعلام کرد که اعتبارنامه های مذکور مورد تایید قرار گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet