حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 11:15:03
سرویس سیاسی
نماینده مردم اهواز:

ترامپ با مطرح کردن مذاکره به دنبال بهره برداری انتخاباتی است

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: ترامپ با طرح مذاکره مجدد با ایران به دنبال بهره برداری انتخاباتی است؛ اگرچه موضع جمهوری اسلامی در این باره مشخص و روشن است.
ترامپ با مطرح کردن مذاکره به دنبال بهره برداری انتخاباتی است رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: ترامپ با طرح مذاکره مجدد با ایران به دنبال بهره برداری انتخاباتی است؛ اگرچه موضع جمهوری اسلامی در این باره مشخص و روشن است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107432840724.jpg ترامپ,با,مطرح,کردن,مذاکره,به,دنبال,بهره,برداری,انتخاباتی,است Icana

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مطرح کردن مذاکره با ایران از سوی ترامپ اشاره کرد و گفت:  ترامپ یا آداب مذاکره را نمی‌داند و یا اینکه با طرح چنین مباحثی به دنبال بهره برداری انتخاباتی است.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس افزود: رئیس‌جمهور آمریکا در 4 سال گذشته نشان داده که هیچگاه اظهاراتی را بر پایه منطق و مناسبات بین‌المللی نداشته است، زیرا آداب دیپلماتیک را متوجه نمی‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره مطرح کردن مجدد مذاکره از سوی ترامپ اظهار کرد: ترامپ با طرح چنین مباحثی به دنبال پر کردن سبد رای خود است تا بتواند از این طریق کرسی ریاست‌جمهوری را مجددا تصاحب کند؛ البته جمهوری اسلامی هیچ اعتنایی به اظهارات ترامپ ندارد؛ چرا که سیاست ایران اسلامی در قبال دشمنی‌های ایالات متحده مشخص است.

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی هیچ‌گاه برنامه‌ای برای مذاکره با آمریکا را ندارد و موضع ارکان نظام نیز در این باره مشخص است؛ بنابراین چه ترامپ چه هر شخص دیگری در آمریکا بخواهد با ایران مذاکره کند در وهله نخست می‌بایست شروط کشورمان را بپذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet