حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 10:59:38
سرویس صحن
در صحن علنی امروز؛

اعتبارنامه های نمایندگان کرج و کردکوی تصویب شد

اعتبارنامه های عباسی از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس و اعتبارنامه عبدالجلال ایری از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان به اتفاق آرا تایید شد.
اعتبارنامه های نمایندگان کرج و کردکوی تصویب شد اعتبارنامه های عباسی از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس و اعتبارنامه عبدالجلال ایری از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان به اتفاق آرا تایید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102725603603.jpg اعتبارنامه,های,نمایندگان,کرج,و,کردکوی,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجید نصیرایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی گزارش شعبه 11 بررسی اعتبارنامه منتخبان را به شرح زیر قرائت کرد:

در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه ذیل الذکر که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز یکشنبه مورخ 6 مهرماه 1399 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 8 مهرماه 1399 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که نتیجه آن به شرح زیر است.

اعتبارنامه علیرضا عباسی از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس به اتفاق آرا تایید شد.

همچنین اعتبارنامه عبدالجلال ایری از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان به اتفاق آرا تایید شد.

در جریان قرائت این اعتبارنامه ها، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، پس از قرائت گزارش شعبات و عدم اعتراض نمایندگان، اعلام کرد که اعتبارنامه های مذکور مورد تایید قرار گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet