حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 11:51:46
سرویس صحن
محبی نجم آبادی در تذکر شفاهی؛

وضعیت نامناسب معیشتی و ریزش بورس مانند حوادث غیرمترقبه است

نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: نگاه به وضعیت معیشتی و ریزش بورس باید به مانند حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله باشد.
وضعیت نامناسب معیشتی و ریزش بورس مانند حوادث غیرمترقبه است نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: نگاه به وضعیت معیشتی و ریزش بورس باید به مانند حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104054053256.jpg وضعیت,نامناسب,معیشتی,و,ریزش,بورس,مانند,حوادث,غیرمترقبه,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهروز محبی نجم‌آبادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به رأی دیروز مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت، عنوان کرد: اتفاقات دیروز مجلس نشان داد که این مجلس زنده است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توقع از این مجلس این است که در این شرایط اقتصادی و معیشتی که با دامنه تبلیغات گسترده دشمن همراه است اولویت ها تغییر کند و نظارتی جدی بر موضوع معیشتی و اقتصاد وجود داشته باشد.

وی اضافه کرد: امروز نگاه باید به ریزش بورس و وضعیت معیشتی مردم به مانند حوادث غیرمترقبه باشد و توقع این است که تصمیمات در حوزه اقتصاد به مانند مقابله با حوادث غیرمترقبه مثل سیل و زلزله باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران یکی از ثروتمندترین دولت های دنیا است و همه مردم باید از یارانه بهره مند شوند. این کشور بن بست پذیر نیست و مجلس در خدمت مردم و همراه دولت برای رسیدگی به امور مردم تا پایان خواهد بود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet