حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 12:19:44
سرویس صحن
شکراللهی در تذکری شفاهی:

جنوب استان کرمان مظلوم و محروم مانده است/از عدم توجه به نیاز کشاورزان تا بلاتکلیف ماندن معلمان نهضتی

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی از عدم توجه به مشکلات کشاورزی مردم منطقه همچون تامین سوخت و کود شیمیایی مورد نیاز آن ها انتقاد کرد و گفت: پتروشیمی جازموریان در حوزه مرتبط با ایجاد فضاهای ورزشی در منطقه کوتاهی کرده است.
جنوب استان کرمان مظلوم و محروم مانده است/از عدم توجه به نیاز کشاورزان تا بلاتکلیف ماندن معلمان نهضتی نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی از عدم توجه به مشکلات کشاورزی مردم منطقه همچون تامین سوخت و کود شیمیایی مورد نیاز آن ها انتقاد کرد و گفت: پتروشیمی جازموریان در حوزه مرتبط با ایجاد فضاهای ورزشی در منطقه کوتاهی کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108392580156.jpg جنوب,استان,کرمان,مظلوم,و,محروم,مانده,است/از,عدم,توجه,به,نیاز,کشاورزان,تا,بلاتکلیف,ماندن,معلمان,نهضتی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  منصور شکراللهی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: جنوب استان کرمان از مناطق محروم و مظلوم است که توجهی به آن نشده اما به اعتبار ملی قابل ملاحظه ای نیاز دارد این در حالی است که کشاورزان به ویژه در رابطه با مسائلی همچون اسناد اراضی کشاورزی، پروانه چاه ها، سوخت و کود شیمیایی با مشکلات و معضلات بسیاری روبه رو هستند.

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزارت آموزش و پرورش می خواهم هرچه سریع تر وضعیت معلمان خرید خدمتی، نهضتی ها و شرکتی ها را تعیین تکلیف کند، همچنین مدت زیادی از تصویب منطقه ویژه اقتصادی جازموریان گذشته اما هنوز عملیاتی و اجرایی نشده است.

وی افزود: پتروشیمی جازموریان در حوزه مرتبط با ایجاد فضاهای ورزشی در منطقه کوتاهی کرده است، همچنین با وجود اینکه 30 درصد ریزگردها در منطقه از تالاب جازموریان نشات می گیرد اقدامی جهت جلوگیری از آن از سوی مسئولان مربوطه نمی شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اضافه کرد: همچنین طبق قانون معادن باید 15 درصد درآمدهای شرکت های موجود در حوزه انتخابیه صرف آبادانی منطقه شود اما این قانون اجرایی نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet