حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 12:39:19
سرویس صحن
طاهری در تذکر شفاهی:

بی تدبیری دولت در کاهش شاخص بورس مشهود است

نماینده مردم زنجان در مجلس با اشاره به تذکر خود به وزیر اقتصاد درخصوص رشد غیرطبیعی شاخص بورس گفت: متاسفانه در کاهش شاخص بورس مشخص است که با بی تدبیری دولت مواجه هستیم.
بی تدبیری دولت در کاهش شاخص بورس مشهود است نماینده مردم زنجان در مجلس با اشاره به تذکر خود به وزیر اقتصاد درخصوص رشد غیرطبیعی شاخص بورس گفت: متاسفانه در کاهش شاخص بورس مشخص است که با بی تدبیری دولت مواجه هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101730934135.jpg بی,تدبیری,دولت,در,کاهش,شاخص,بورس,مشهود,است Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، مصطفی طاهری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در جامعه از ما می پرسند ریشه مشکلات چیست و تا چه زمانی این افزایش قیمت ها ادامه دارد، چرا اراده ولایت فقیه در ساختار سیاسی و اقتصادی جامعه اجرایی و عملیاتی نمی شود؟

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با اشاره به اینکه ریشه دارترین مشکل این است که دولت رأس ندارد، از وزیر سوال می شود که چرا تهاتر به خوبی انجام نمی گیرد؟ می گوید تحریم داخلی هستیم! ادامه داد: بسیاری از هماهنگی هایی که باید توسط رئیس جمهور و معاون اول صورت گیرد، انجام نمی شود. دود این ناهماهنگی ها به چشم مردم می رود.

وی افزود: به وزیر امور اقتصادی و دارایی در دورانی که شاخص بورس مثبت بود، تذکر دادم این رشد غیرطبیعی است، اعلام کرد که نظر رئیس جمهور این بوده و باید آن را اجرایی کنیم! متاسفانه در کاهش شاخص بورس مشخص است که با بی تدبیری دولت مواجه هستیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: گزارشی در کمیسیون صنایع و معادن بیش از 10 روز گذشته به هیات رئیسه ارسال شده، اصرار داشتیم قبل از تعطیلات به صحن ارائه شود، با این طرح کنترل قیمت فولاد و میلگرد قابل انجام است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet