حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 14:43:13
سرویس کمیسیون ها
ایزدخواه:

طرح ساماندهی بازار خودرو سوداگری را به حداقل می‌رساند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:طرح تحول بازار و صنعت خودرو سبک سوداگری و دلال بازی در بازار خودرو را به حداقل می‌رساند و شرایط را به سمت بازاری دو سویه به نفع مردم، خودروساز و قطعه ساز تغییر می دهد.
طرح ساماندهی بازار خودرو سوداگری را به حداقل می‌رساند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:طرح تحول بازار و صنعت خودرو سبک سوداگری و دلال بازی در بازار خودرو را به حداقل می‌رساند و شرایط را به سمت بازاری دو سویه به نفع مردم، خودروساز و قطعه ساز تغییر می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107388240630.jpg طرح,ساماندهی,بازار,خودرو,سوداگری,را,به,حداقل,می‌رساند Icana

روح الله ‌ایزدخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: کلیات و جزئیات این طرح در طی ۵جلسه 2ساعته با حضور 15 دستگاه از جمله وزارت صمت، مدیران خودروسازان بزرگ کشور، قطعه سازان، شورای رقابت، بورس کالا، سازمان حمایت، سازمان ملی استاندارد، مرکز پژوهش های مجلس، انجمن مراکز اسقاط، پلیس راهور، اندیشکده های فعال در زمینه خودرو و ... مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: ما در تدوین این طرح از همه طرح ها و قوانین پیشین در حوزه خودرو استفاده کردیم و آنها را مورد توجه قرار دادیم و سعی کردیم طرح کاملی را با توجه به شرایط فعلی کشور تدوین کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این طرح تا دوهفته آینده در کمیسیون تخصصی بررسی می شود و پس از آن در نوبت رسیدگی در صحن قرار می گیرد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet