حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 15:18:16
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی مطرح کرد

افشای واقعیات سیاست داخلی و خارجی آمریکا در مناظره‌های انتخاباتی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است مناظره‌های انتخاباتی آمریکا تنها یک شوی تلویزیونی است که منجر به افشای حقایقی درباره سیاست داخلی و خارجی این کشور می‌شود.
افشای واقعیات سیاست داخلی و خارجی آمریکا در مناظره‌های انتخاباتی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است مناظره‌های انتخاباتی آمریکا تنها یک شوی تلویزیونی است که منجر به افشای حقایقی درباره سیاست داخلی و خارجی این کشور می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202009107139158746.jpg افشای,واقعیات,سیاست,داخلی,و,خارجی,آمریکا,در,مناظره‌های,انتخاباتی Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مناظرات انتخاباتی آمریکا را شوی تلویزیونی دانست و گفت: در این مناظره ها واقعیات سیاست داخلی و خارجی آمریکا فاش می شود.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: جامعه آمریکا بیش از اینکه به مناظره های انتخاباتی، به چشم تعیین کننده سرنوشت سیاسی کشور بنگرند، به چشم سرگرمی سیاسی نگاه می کند و موارد جدیدی را طی این اتفاق کشف می کنند.

وی در ادامه به تحلیل مناظره اخیر ترامپ و بایدن پرداخت و یادآور شد: بایدن بر خلاف تبلیغات پیشین خود توانست پرنشاط و تهاجمی تر ظاهر شده و با ایرادات اساسی علیه ترامپ، وجهه او را تحت تأثیر قرار دهد.

جلیل رحیمی جهان آبادی

رحیمی جهان آبادی ادامه داد: ترامپ نیز در این مناظره تلاش داشت با رفتارهای پوپولیستی خود را پیروز جلوه دهد اما تنها توانست بیش از پیش نقاط ضعف خود را روشن کرده و زمینه حمله دموکرات ها را فراهم کند.

وی در ادامه با بیان اینکه انتخابات آمریکا منجر به ایجاد یک شوی تلویزیونی جدید در این کشور شده است، اظهار داشت: مردم تصمیم گیرنده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نیستند آرای التکرال و انتخابات دو مرحله ای است که صرفا بر اساس منافع پشت پرده  سیاسی، اقتصادی و نظامی تصمیم گیری شده و تعیین می‌کنند که چه کسی رئیس جمهور آمریکا شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان نقش لابی صهیونیست در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را بسیار تعیین کننده عنوان و خاطرنشان کرد: رسانه ها نیز از این لابی تغذیه می کنند از این رو در زمین آنها بازی خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet