حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 17:25:55
سرویس سیاسی
قادری:

منافع اقتصادی ایران در گسترش روابط تجاری باکشورهای تحریم شده تامین می‌شود

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران با کشورهایی که از سوی آمریکا مورد تحریم قرار گرفتند باعث بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهد شد.
منافع اقتصادی ایران در گسترش روابط تجاری باکشورهای تحریم شده تامین می‌شود نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران با کشورهایی که از سوی آمریکا مورد تحریم قرار گرفتند باعث بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007103542613721.jpg منافع,اقتصادی,ایران,در,گسترش,روابط,تجاری,باکشورهای,تحریم,شده,,تامین,می‌شود Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به گسترش روابط تجاری با ونزوئلا و تاثیر آن بر اقتصاد ایران اشاره کرد و گفت: در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران با تحریم‌های ظالمانه دشمن مواجه شده دقیقا ونزوئلا نیز با همین تحریم‌ها گریبان‌گیر است  و الان زمان مناسبی بوده تا بتوانیم ارتباطات دوجانبه را با همدیگر تقویت کنیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: گسترش روابط تجاری با کشورهایی همچون ونزوئلا که با تحریم‌های آمریکا مواجه شده‌اند هم به نفع ایران خواهد بود و هم اینکه جبهه مقابل آمریکا با همبستگی تقویت می شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر روابط تجاری ایران با کشورهای همسایه و همچنین آمریکای لاتین توسعه پیدا کند به آمریکایی‌ها ثابت کرده‌ایم که راه دور زدن تحریم‌ها را می‌دانیم و هیچ کسی هم نمی‌تواند مانع از اقدام شود.

وی در ادامه افزود: اگر تحریم‌های دشمنان علیه ایران شکسته شوند دیگر کشورها جرات و جسارت پیدا نخواهند کرد که با جمهوری اسلامی ایران همراه شوند.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس اظهار کرد: وقتی که می‌توانیم بخشی از نیازهای کشور را از ارتباط  تجاری با کشورهایی که از سوی آمریکا تحریم شده‌اند برطرف کنیم باید این کار انجام دهیم.  متاسفانه دولت در این 7 سال اخیر هیچ توجهی به ارتباط تجاری با کشورهای همسایه و آمریکا لاتین نداشت که همین موارد باعث شدند تا اقتصاد کشور با مشکل مواجه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet