انتخابات ریاست جمهوری
1399/07/09 18:28:00
سرویس سیاسی
موحد:

اجرایی شدن «اقتصاد مقاومتی» راه عبور از بحران‌ها است

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: هر زمانیکه فرمایشات رهبر انقلاب در دستور کار مسئولان قرار گرفت از بحران‌ها عبور کردیم؛ بنابراین برای گذر از مشکلات باید فرامین رهبری انقلاب را سرلوحه کارها قرار دهیم.
اجرایی شدن «اقتصاد مقاومتی» راه عبور از بحران‌ها است نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: هر زمانیکه فرمایشات رهبر انقلاب در دستور کار مسئولان قرار گرفت از بحران‌ها عبور کردیم؛ بنابراین برای گذر از مشکلات باید فرامین رهبری انقلاب را سرلوحه کارها قرار دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105923517801.jpg اجرایی,شدن,«اقتصاد,مقاومتی»,راه,عبور,از,بحران‌ها,است Icana

سید محمد موحد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه اجرای دقیق منویات رهبری باعث پیشبرد اهداف کشور می‌شود، گفت: رسانه‌ها باید ابعاد و عمق مشکلات معیشتی مردم را تبیین کنند، زیرا از لحاظ اقتصادی در وضعیت نابسامانی قرار دارند.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز بسیاری از افراد جامعه از لحاظ تامین مایحتاج زندگی خود مانده‌اند و توان خرید اقلام مورد نیاز زندگی را ندارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ایران  در همه مقاطع حساس نظام اسلامی حضورشان پر رنگ بوده و از آرمان‌های اصیل انقلاب دفاع کردند و پای کار ایستاند؛ بنابراین باید امکانات اولیه زندگی را دار باشند و می‌بایست به کمبودها پرداخته شود.

وی افزود: هر زمانی که از منویات رهبر انقلاب به نحو شایسته‌ای استفاده شد کشور روی ریل پیشرفت حرکت کرد و بسیاری از مشکلات مردم برطرف شدند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند به غربی‌ها نباید اعتماد کرد و در معاهده برجام همگان به فرامین رهبری پی برده‌اند؛ زیرا غربی‌ها وقیح و گستاخ هستند و هیچ حد یقفی ندارند و همیشه به دنبال تامین منافع خود بوده‌اند.

موحد تصریح کرد: راه عبور از بحران‌ها توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب خواهد بود که یکی از آنها پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در کشور است و امیدواریم با عملیاتی شدن این مهم دیگر مردم شاهد نابسامانی در وضعیت اقتصادی نباشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet