حلول ماه ربیع الاول
1399/07/10 15:08:40
سرویس سیاسی
آصفری:

مناظره میان «ترامپ» و «جوبایدن» ماهیت ایالات متحده آمریکا را به دنیا نشان داد

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مناظزه انتخاباتی میان کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا ماهیت سردمداران ایالات متحده را برای همگان آشکار ساخت.
مناظره میان «ترامپ» و «جوبایدن» ماهیت ایالات متحده آمریکا را به دنیا نشان داد نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مناظزه انتخاباتی میان کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا ماهیت سردمداران ایالات متحده را برای همگان آشکار ساخت. https://cdn.icana.ir/d/019/109807.jpg مناظره,میان,«ترامپ»,و,«جوبایدن»,ماهیت,ایالات,متحده,آمریکا,را,به,دنیا,نشان,داد Icana

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مناظرات انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد و گفت: مناظره میان «ترامپ» و «جوبایدن» ماهیت ایالات متحده آمریکا را به دنیا نشان داد و به همگان اثبات کرد که خوی استکباری و استعماری در آنها نهفته است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: مناظره نامزدهای انتخاباتی آمریکا به وضوح آشکار ساخت که هر کدام از کاندیداها که وارد کاخ سفید شوند فقط به فکر تامین منافع خود هستند و هیچ ارزشی برای ملت‌های دیگر قائل نیستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سردمداران آمریکا به دنبال جنگ افروزی در جهان هستند، زیرا منافعشان در ایجاد ناامنی در کشورهای مختلف دنیا به ویژه منطقه خاورمیانه، بوجود می‌آید و با فروش تسلیحات به گروه‌های تروریستی پول‌های هنگفتی را به جیب می‌زنند.

وی تصریح کرد: راهبرد آمریکایی‌ها در قبال ایران هیچگاه تغییر نخواهد کرد زیرا ایالات متحده به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است و قطعا اتفاق خاصی با روی کار آمدن جوبایدن برای کشورمان رخ نخواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet