خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/07/13 14:58:00
سرویس سیاسی
عمویی خبر داد:

بازدید نمایندگان کمیسیون امنیت ملی از مرز ایران و آذربایجان در پی مناقشات قره باغ

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیاتی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به منطقه مرزی ایران و آذربایجان اعزام شده و از شهرستان‌های مرزی در پی بروز مناقشات قره باغ بازدید کردند.
بازدید نمایندگان کمیسیون امنیت ملی از مرز ایران و آذربایجان در پی مناقشات قره باغ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیاتی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به منطقه مرزی ایران و آذربایجان اعزام شده و از شهرستان‌های مرزی در پی بروز مناقشات قره باغ بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010103565982579.jpg بازدید,نمایندگان,کمیسیون,امنیت,ملی,از,مرز,ایران,و,آذربایجان,در,پی,مناقشات,قره,باغ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اعزام هیاتی از جانب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بازدید از مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان پیرو تحولات و مناقشات بین کشورهای ارمنستان و آذربایجان خبر داد.

بازدید هیأتی از کمیسیون امنیت ملی از مرز ایران و آذربایجان

بنا بر گفته عمویی، هیات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ریاست شهریار حیدری نایب رئیس کمیسیون، ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون و سیدعلی آقازاده دافساری رئیس کمیته دفاع کمیسیون امروز یکشنبه 13 مهرماه به این منطقه اعزام شدند. حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر و خداآفرین نیز در بازدید این هیات را همراهی کرد.

بازدید هیأتی از کمیسیون امنیت ملی از مرز ایران و آذربایجان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم در توضیح این بازدید گفت: هیات اعزامی مجلس از مناطق مرزی در شهرستان خداآفرین و اصلاندوز در استان اردبیل و آذربایجان شرقی بازدید کردند.

عمویی با اشاره به بازدید نمایندگان از یک منزل آسیب دیده و همچین یک زمین کشاورزی مورد هدف در شهرستان خداآفرین، افزود: متاسفانه طی این چند روز چند خمپاره و راکت به مناطق داخل خاک ایران اصابت کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet