خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/07/14 08:47:28
سرویس سیاسی
عموئی:

وضعیت مرز بیله‌سوار عادی است/ دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با آیت‌الله عاملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بازدید هیأت اعزامی این کمیسیون به مناطق مرزی آذربایجان خبرداد و گفت: بازدید از پایانه مرزی بیله‌سوار، دیدار با آیت الله عاملی و شرکت در جلسه شورای تأمین استان اردبیل از دیگر برنامه های این هیات بود.
وضعیت مرز بیله‌سوار عادی است/ دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با آیت‌الله عاملی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بازدید هیأت اعزامی این کمیسیون به مناطق مرزی آذربایجان خبرداد و گفت: بازدید از پایانه مرزی بیله‌سوار، دیدار با آیت الله عاملی و شرکت در جلسه شورای تأمین استان اردبیل از دیگر برنامه های این هیات بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202010102645179482.jpg وضعیت,مرز,بیله‌سوار,عادی,است/,دیدار,اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,با,آیت‌الله,عاملی Icana

ابوالفضل عموئی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تشریح ادامه برنامه های مأموریت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جریان اعزام به مناطق مرزی ایران و جمهوری آذربایجان پرداخت و گفت: در ادامه بازدید خود از مناطق مرزی، عصر دیروز(یکشنبه، 13 مهرماه) وارد استان اردبیل شدیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید این هیات پارلمانی از پایانه مرزی بیله سوار به همراه عباس جهانگیرزاده نماینده پارس آباد در مجلس، عنوان کرد: شرایط در مرز بیله سوار عادی است و مشابه چند ماه گذشته ترددها در جریان است.

 

حضور اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در قره باغ

 

وی همچنین به دیدار شب گذشته این هیأت اعزامی با آیت الله عاملی، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل اشاره کرد و افزود: ایشان از شخصیت های ارزشمند استان هستند و نسبت به مسائل منطقه اشراف خوبی داشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان به حضور این هیأت اعزامی به همراه علی نیکزاد نایب رئیس مجلس، محمود عباس زاده مشکینی نماینده مشکین شهر و حاتمی نماینده کلیبر و خداآفرین در جلسه شب گذشته شورای تامین استان اردبیل اشاره و خاطرنشان کرد: در این جلسه نمایندگان دستگاه های نظامی، انتظامی، امنیتی و سیاسی استان به ارائه اطلاعات و نظرات خود درباره تحولات مرتبط با درگیری بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان پرداختند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet