هدر موبایل
1399/07/15 13:17:43
سرویس اقتصادی
اوسطی خبر داد:

اقدام برای کاهش قیمت تخم مرغ در دستور کار کمیسیون کشاورزی مجلس

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: میزان تولید و مصرف داخلی تخم مرغ مشخص است اگر برای ساماندهی مازاد نیاز داخل به تخم مرغ برنامه ریزی داشته باشیم صادرات تاثیری در نرخ این محصول ندارد.
اقدام برای کاهش قیمت تخم مرغ در دستور کار کمیسیون کشاورزی مجلس عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: میزان تولید و مصرف داخلی تخم مرغ مشخص است اگر برای ساماندهی مازاد نیاز داخل به تخم مرغ برنامه ریزی داشته باشیم صادرات تاثیری در نرخ این محصول ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102152572849.jpg اقدام,برای,کاهش,قیمت,تخم,مرغ,در,دستور,کار,کمیسیون,کشاورزی,مجلس Icana

پرویز اوسطی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اعمال تعرفه 2 هزار و 500 تومانی بر صادرات تخم مرغ، گفت: در صورتی که اعمال تعرفه صادرات تخم مرغ به صورت کارشناسی شده باشد می‌تواند در زمینه کاهش قیمت این محصول در بازار داخلی تاثیرگذار باشد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی باتاکید بر اینکه طرح‌های دیگری در کمیسیون کشاورزی مجلس به منظور کاهش نرخ تخم مرغ در دستور کار است، عنوان کرد: بعد از آغاز به کار دوباره مجلس و پایان سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه طرح‌های کاهش و کنترل قیمت تخم مرغ پیگیری و بررسی می‌شوند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص تاثیر صادرات در افزایش قیمت تخم مرغ، عنوان کرد: میزان تولید و مصرف داخلی تخم مرغ مشخص است اگر برای ساماندهی مازاد نیاز داخل به تخم مرغ برنامه ریزی داشته باشیم صادرات تاثیری در نرخ این محصول ندارد.

اوسطی با بیان اینکه بخشی از افزایش قیمت تخم مرغ ناشی از جو روانی موجود در بازار است، تصریح کرد: مدیریت بازار در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت است، از وزیر صمت انتظار داریم مدیریت بازار را ساماندهی کند زیرا در حال حاضر در بخش‌های توزیع و تولید دچار مشکلات و نابسامانی‌هایی هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet