انتخابات ریاست جمهوری
1399/07/17 12:38:00
سرویس استان ها
یوسفی؛

تامین آب شرب و فاضلاب شهری؛ دغدغه اصلی مردم اهواز است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم اهواز با مشکل فاضلاب روبرو هستند به طوریکه در بارندگی های سال گذشته در برخی از محلات تا ۱.۵ متر آب در خانه های مردم جمع شده بود که ضعف مدیریتی شهرداری اهواز در این موضوع مشهود است.
تامین آب شرب و فاضلاب شهری؛ دغدغه اصلی مردم اهواز است نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم اهواز با مشکل فاضلاب روبرو هستند به طوریکه در بارندگی های سال گذشته در برخی از محلات تا 1.5 متر آب در خانه های مردم جمع شده بود که ضعف مدیریتی شهرداری اهواز در این موضوع مشهود است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104144801945.jpg تامین,آب,شرب,و,فاضلاب,شهری؛,دغدغه,اصلی,مردم,اهواز,است Icana

مجتبی یوسفی؛ نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در موضوعات زیرساختی مشکلات جدی در حوزه انتخابیه بنده وجود دارد افزود: مشکلات جدی در حوزه تامین آب شرب داریم، دغدغه مردم در حوزه های آب و فاضلاب که نیاز اصلی زیستی هر فردی تامین آب شرب است متاسفانه در این محدوده با بی توجهی مسئولین مواجه شده است.

وی افزود: مشکل فاضلاب دغدغه مهم دیگریست که مردم این منطقه با آن روبرو هستند، به طوریکه در بارندگی های سال گذشته در برخی از محلات تا 1.5 متر آب در خانه های مردم جمع شده بود که ضعف مدیریتی شهرداری اهواز در این موضوع مشهود است.

یوسفی ادامه داد: طی سفر نمایندگان و رییس محترم مجلس شورای اسلامی به این استان سعی در بازگو کردن و رفع مشکلات منطقه را داشتیم، موضوعات که ارزش ملی دارند را با گرفتن اعتباراتی از مجموعه دولت؛ 120 میلیارد تومان در حوزه فاضلاب شهری و تامین آب شرب شهرستان های کارون و کوت  عبدالله و همچنین 500 میلیارد تومان در خصوص اعتبارات برای شروع مجدد پروژه قطار شهری و مترو این انتظار  را از شورای شهر و شهرداری داریم که اجازه ندهند این اعتباری مه برای سال 99 تخصیص پیدا کرده است برگشت بخورد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در مباحث عمرانی و زیرساختی برای برخی از موضوعات زیرساختی مثل پل عنافچه اعتباراتی را از وزیر راه و شهرسازی دریافت کردیم و موضوعات عمرانی دیگر را با جدیت کامل پیگیری خواهیم کرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet