هدر موبایل
1399/07/19 13:12:00
سرویس استان ها
بابایی کارنامی مطرح کرد:

کمک های مومنانه ویژه اربعین در راستای حمایت و محرومین و نیازمندان

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس در رزمایش بزرگ کمک مومنانه ویژه اربعین، اینگونه اقدامات را در راستای حمایت از نحرومین و نیازمندان دانست.
کمک های مومنانه ویژه اربعین در راستای حمایت و محرومین و نیازمندان نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس در رزمایش بزرگ کمک مومنانه ویژه اربعین، اینگونه اقدامات را در راستای حمایت از نحرومین و نیازمندان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109253260466.jpg کمک,های,,مومنانه,ویژه,اربعین,در,راستای,حمایت,و,محرومین,و,نیازمندان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندورد و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی در رزمایش بزرگ کمک مومنانه ویژه اربعین حضور یافت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این رزمایش گفت: این رزمایش که در شهرستان ساری برگزاری شد؛ در واقع می‌توان گفت بزرگ‌ترین حماسه اربعین حسینی در مازندران است که بسته‌های مومنانه به نیت شهیدان و متبرک با نام شهیدان مازندرانی در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: مهربانی و همدلی دستان پراز بخشش مردم مازندران جلوه خاصی به عزاداری‌های ماه محرم بخشیده است، به‌ویژه این مراسم که برای همیشه ماندگار خواهد بود.

گفتنی است؛  رزمایش کمک مومنانه ویژه اربعین در شمال کشور به نیت 10هزار و 442 شهید مازندرانی و به همراه تجلیل از جانبازان و ۴۲ همسر مدافعان حرم در نمایشگاه بین‌المللی ساری صورت گرفت./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet