هدر اصلی
1388/08/17 11:22:00
سرویس صحن
سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی:

هر اقدامی‌برای‌غنی سازی‌بایدبا تضمین‌های‌لازم صورت گیرد

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: هر اقدامی در خصوص غنی سازی اعم از معاوضه باید با تضمین‌های لازم صورت گیرد.

"کاظم جلالی" روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: برای تامین سوخت راکتور تهرن یا باید سوخت خرید،یا اگر بنا شد غنی سازی حدود 20 درصد که مورد نیاز سوخت نیروگاه است براساس معاوضه یا مبادله باشد این معاوضه باید در حداقل ممکن و با تضمین‌های لازم در داخل ایران صورت گیرد.

وی در خصوص اظهارات البرادعی در خصوص "فردو" گفت: اظهارات البرادعی نشان داد که مطالبی که از سوی برخی کشورها علیه جمهوری اسلامی مطرح می‌شود جنگ روانی است.

نماینده مردم شاهرود در مجلس خاطرنشان کرد: صحبت‌های البرادعی بیانگر اینست که جمهوری اسلامی عملکردش سالم و براساس قواعد و موازین بین المللی است.

جلالی در خصوص برگزاری جلسه با حضور مسئولان وزارت نفت در خصوص میادین نفت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه مهمترین بحث در خصوص سرمایه گذاری در حوزه نفت که برای ما بسیار اهمیت دارد انجام شده است.

وی یادآور شد: قبل از برگزاری این نشست "اجلاس خزر" در رشت برگزار شد ما به طور مدام گزارشات نوبه‌ای از وزارت نفت در خصوص بحث خزر را دریافت می‌داریم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: بحث حوزه‌های نفتی مشترک برای مجلس بسیار با اهمیت است و بیش از این مسایل ،آنچه مهم است بحث سرمایه‌گذاری است که وزارت نفت بسیار نیازمند این موضوع است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet