هدر موبایل
1399/07/19 17:04:23
سرویس اقتصادی
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفت‌وگو با خانه ملت:

حباب سکه به یک میلیون و 550 هزار تومان رسید

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: سکه‌ یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان حباب دارد.
حباب سکه به یک میلیون و 550 هزار تومان رسید نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: سکه‌ یک میلیون و 550 هزار تومان حباب دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912108541862275.jpg حباب,سکه,به,یک,میلیون,و,550,هزار,تومان,رسید Icana

محمد کشتی‌آرای نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره حباب سکه، گفت: از آنجایی که نرخ ارز و قیمت اُنس جهانی طی روزهای اخیر افزایش یافته، قیمت طلا و سکه در بازار رکورد جدیدی را ثبت کرده و حباب سکه به یک میلیون و 550 هزار تومان رسیده است.

عدم تعادل عرضه و تقاضا موجب حباب سکه شده است

وی افزود:نرخ 4 قطعه سکه از جمله نیم سکه، ربع سکه و... موجود در بازار حباب دارد و این حباب ناشی از  عدم تعادل در عرضه و تقاضا است.

کشتی آرای درگفت‌وگو با خانه ملت با بیان اینکه قیمت اُنس جهانی امروز حدود 1931 دلار است، درباره پیش‌بینی‌ها درخصوص قیمت اُنس در روزهای آینده، اضافه کرد: قیمت اُنس جهانی تحت تاثیر شاخص‌های اقتصادی دنیا مانند ارزش سهام، ارزش برابری ارزها، تحولات سیاسی، تغییرات اقتصادی و... است و از آنجایی که این عوامل قابل پیش‌بینی نیست، نمی‌توان قیمت اُنس در روزهای آینده را بصورت دقیق پیش‌بینی کرد.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران تقاضا در بازار طلا را عادی توصیف کرد و ادامه داد: از آنجایی که افرادی که به دنبال تبدیل نقدینگی خود به طلا بودند، تاکنون این کار را انجام داده‌اند، از التهابات هیجانی فعلا کاسته شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet