شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/07/20 15:39:51
سرویس اقتصادی
ساداتی نژاد در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی:

نهاده دامی و کشاورزی در انبار سازمان اموال تملیکی وجود ندارد

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در نشست امروز گزارشی توسط سازمان اموال تملیکی ارائه شد که نشان می‌داد در حال حاضر نهاده دامی دپو شده‌ای در انبارهای این سازمان وجود ندارد.
نهاده دامی و کشاورزی در انبار سازمان اموال تملیکی وجود ندارد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در نشست امروز گزارشی توسط سازمان اموال تملیکی ارائه شد که نشان می‌داد در حال حاضر نهاده دامی دپو شده‌ای در انبارهای این سازمان وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105708944315.jpg نهاده,دامی,و,کشاورزی,در,انبار,سازمان,اموال,تملیکی,وجود,ندارد Icana

سید جواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 20 مهرماه) اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست با سازمان اموال تملیکی، گفت: با توجه به وضعیت کمبود نهاده‌های دامی در بازار بررسی وضعیت میزان نهاده دپو شده در انبارهای سازمان اموال تملیکی در دستور کار نشست امروز بود تا بتوانیم با استفاده از آن بخشی از کمبودهای موجود را برطرف کنیم.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست امروز گزارشی توسط سازمان اموال تملیکی ارائه شد که نشان می‌داد در حال حاضر نهاده دامی دپو شده‌ای در انبارهای این سازمان وجود ندارد.

وی، افزود: بر اساس توافق و سازکار تعیین شده بین سازمان اموال تملیکی و سازمان جهاد کشاورزی در استان‌ها محموله‌های توقیفی نهاده دامی و کشاورزی به سازمان‌های جهاد کشاورزی هر استان تحویل داده می‌شود.

رئیس کمیسیون، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطر نشان کرد: با توجه به مباحث ارائه شده قانون سازمان اموال تملیکی که از سال 72 تصویب شده و قانون‌های بعدی در آن دخل و تصرف داشته‌اند نیاز به بازنگری و اصلاح دارد که لازم است مجلس به آن ورود کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet