هدر موبایل
1399/07/20 19:24:07
سرویس استان ها
مالکی مطرح کرد:

استفاده از پتانسیل فرودگاه کنارک تا پایان ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار

نماینده مردم زاهدان در مجلس با اشاره به جلساتی که با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، رئیس مجلس و استاندار سیستان و بلوچستان داشته است، گفت: تا پایان ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار با در نظر گرفتن ملاحظات فنی از پتانسیل فرودگاه فعلی (کنارک) استفاده می‌شود.
استفاده از پتانسیل فرودگاه کنارک تا پایان ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار نماینده مردم زاهدان در مجلس با اشاره به جلساتی که با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، رئیس مجلس و استاندار سیستان و بلوچستان داشته است، گفت: تا پایان ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار با در نظر گرفتن ملاحظات فنی از پتانسیل فرودگاه فعلی (کنارک) استفاده می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109433881720.jpg استفاده,از,پتانسیل,فرودگاه,کنارک,تا,پایان,ساخت,فرودگاه,بین‌المللی,چابهار Icana

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح وضعیت فرودگاه بین‌المللی چابهار، گفت: در ادامه پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص پروازهای فرودگاه کنارک چابهار، جلسه‌ای با سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد و در روزهای اخیر نیز آخرین جلسه را با حضور آقای قالیباف و استاندار سیستان و بلوچستان برگزار کردیم.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس نتایج جلسات مذکور مقرر شد ملاحظات نیرو هوایی و ستاد کل نیروهای مسلح درباره فرودگاه کنارک لحاظ شود زیرا ملاحظات فنی و درست است. این ملاحظات از بروز مشکل در موقعیت پرواز جنگنده‌ها جلوگیری می‌کند.

وی ادامه داد: هیات فنی از محل فرودگاه کنارک هم بازدید خواهند داشت و نکات فنی را بررسی می‌کنند تا ساخت و ساز در فرودگاه جدید ادامه داشته باشد. لذا تا زمان تکمیل فرودگاه جدید، تردد پروازهای مسافربری و نیرو هوایی در فرودگاه کنارک مانند گذشته انجام می‌شود.

مالکی یادآور شد: فرودگاه جدید چابهار که به عنوان فرودگاه بزرگ بین المللی مطرح است به توسعه و شکوفایی اقتصاد کشور کمک می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet