شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/26 11:53:00
سرویس صحن

رئیس مجمع نمایندگان بحرین: ما باید مصوبات این مجمع را با درایت و دقت بررسی کنیم

رئیس مجمع نمایندگان بحرین گفت: ما باید مصوبات این مجمع را با درایت و دقت بررسی کنیم نه اینکه آنها را فورا به تصویب برسانیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس مجمع نمایندگان بحرین با اشاره به اینکه قاره آسیا با چالش هایی روبرو می باشد گفت: این قاره بزرگترین تجمع جمعیت و منبع ثروت طبیعی را دارا بوده و بزرگترین تولید کننده نفت نیز می باشد، ولی این امکانات فراوان با چالش های زیادی روبروست.

وی افزود: آسیا دارای چند فرهنگ است و نژادها و ادیان مختلفی را دربردارد. طبق آمار سازمان ملل کشورهایی زیرخط فقر وجود دارد که دارای کشمکش های داخلی است و برخی از آنها تحت فشار استکبار جهانی قرار دارند.

رئیس مجمع نمایندگان بحرین خاطرنشان کرد: قاره اروپا که بازار مشترک و پارلمان اروپا را ایجاد کرده، از ما پیشی گرفته است، آیا آسیا نیز شاهد تشکیل پارلمان آسیایی خواهد بود؟

وی با تاکید بر اینکه موفقیت ما در توافق همه کشورهای آسیایی نهته است گفت: بیم آن دارم که اگر با یکدیگر توافق نداشته باشیم شاهد موفقیت این مجمع کاری نخواهیم بود. ما باید مصوبات این مجمع را با درایت و دقت بررسی کنیم نه اینکه آنها را فورا به تصویب برسانیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet