خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/07/25 15:56:00
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

اظهارات ضدایرانی پمپئو بخشی از پازل ایران هراسی در منطقه است

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس گفت: اظهارات ضدایرانی مقامات کاخ سفید در راستای محقق کردن سیاست ایران هراسی در منطقه است.
اظهارات ضدایرانی پمپئو بخشی از پازل ایران هراسی در منطقه است عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس گفت: اظهارات ضدایرانی مقامات کاخ سفید در راستای محقق کردن سیاست ایران هراسی در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108253464993.jpg اظهارات,ضدایرانی,پمپئو,بخشی,از,پازل,ایران,هراسی,در,منطقه,است Icana

سید جواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا در راستای اعمال فشار حداکثری بر ایران تا دستیابی به توافق جامع، گفت: موضوع جدیدی برای تحریم از سوی ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی باقی نمانده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عنوان مثال آمریکایی ها 18 بانک ایرانی را تحریم کردند در حالی که امروزه همگان می دانند رابطه بانکی و مراودات مالی وجود ندارد که کاخ سفید مورد تحریم قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه اظهارات ضدایرانی مقامات واشنگتن جنبه تبلیغاتی دارد، ادامه داد: در واقع زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک است و سیاستمداران این کشور تلاش می کنند به افکار عمومی کشورمان اعلام کنند همچنان ابرقدرت هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد اظهارات ضدایرانی مقامات کاخ سفید در راستای محقق کردن سیاست ایران هراسی در منطقه است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن تا زمان عقد توافقی جامع با ایران به اعمال فشار علیه جموری‌اسلامی ادامه خواهد داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet