هدر موبایل
1388/08/17 11:53:00
سرویس صحن
دلخوش در نطق میان دستور:

عدم همکاری پاکستان در دستگیری تروریست‌ها بررسی شود

** نماینده صومعه سرا گفت: ‌بعد از ارائه مستندات همکاری سازمان اطلاعاتی پاکستان با گروهک ریگی مقامات پاکستانی قول داده بودند که در پیگیری و بازداشت این شخص و افراد جنایتکار همکاری لازم را داشته باشند.اما متاسفانه بعداز گذشت دو هفته هیچ اقدامی انجام نشده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ، سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه ‌سرا  به عنوان اولین ناطق جلسه علنی روز یکشنبه ضمن تسلیت  شهادت جمعی از سرداران و مردم مردم عزیز سیستان و بلوچستان گفت:‌ بعد از ارائه مستندات همکاری سازمان اطلاعاتی پاکستان با گروهک ریگی مقامات پاکستانی قول داده بودند که در پیگیری و بازداشت این شخص و افراد جنایتکار همکاری لازم را داشته باشند.اما متاسفانه بعداز گذشت دو هفته هیچ اقدامی انجام نشده است.
وی در ادامه افزود: کمیسیون امنیت ملی مجلس باید این مسئله را پیگیری نماید چراکه توجه مردم برای احقاق حق خود به مجلس و کمیسیون امنیت است.
دلخوش خاطر نشان کرد:‌ نادیده گرفتن ملت ایران به منزله آسیب زدن به خود پاکستان است و کشورهایی مثل پاکستان نیز باید این هوشیاری و دقت را داشته باشند اگر در این مسئله پیگیری جدی نکنند قطعا ما گزینه‌های بهتری برای همکاری با کشورها داریم و به دنبال آنها خواهیم رفت و پاکستان از محور دوستی با ایران فاصله خواهد گرفت.
نماینده صومعه سرا  همچنین با اشاره به حکم جدید رییس سازمان صدا و سیما از سوی مقام معظم رهبری ضمن تبریک به ضرغامی گفت: ‌به ایشان تبریک عرض می کنم  که مجددا به این سمت با دست گرانقدر مقام معظم رهبری منصوب شدند.

وی همچنین ضمن تشکر از زحمات کارکنان صدا و سیما گفت : ‌مقام معظم رهبری در این حکم به چند مسئله اشاره کردند از جمله بحث خانواده توجه به آن که جامعه ایرانی ما با آرمان‌های اسلامی و با دیدگاه‌های او سلامی باید مورد توجه صدا و سیما قرار گیرد.
وی همچنین امیدواری ونشاط در جامعه اسلامی  و پویایی و سرزندگی از سوی صدا و سیما امری اجتناب‌ناپذیر دانست و اظهار داشت:‌ مباحث مناظره علمی در بحث‌های مختلف، توسعه فناوری ودستاوردهای تکنولوژی جدید در عصر حاضر از سوی صدا و سیما نیز از جمله فرمایشات مقام معظم رهبری بود .

دلخوش با اشاره به اینکه ‌‌در حال حاضر متاسفانه در بیش از 3 هزار نقطه کشور پوشش رادیویی نداریم گفت :‌اگر صدا و سیما به این امر توجه نکند، ابطال می‌ماند و مردم نمی‌توانند از صدا و سیما استفاده کنند.
وی اظهار داشت :‌هرقدر کیفیت برنامه‌های رادیو و تلویزیون افزایش یابد قطعا جامعه نشاط و شادابی بیشتری خواهد یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet