حلول ماه ربیع الاول
1399/07/25 09:00:00
سرویس اجتماعی
عنابستانی در بازدید میدانی از 10 روستای حوزه انتخابیه مطرح کرد

دولت باید برای بهبود شرایط اقتصادی به ظرفیت‌های داخلی توجه کند

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس گفت: شرایط اقتصادی کشور خیلی سخت است اما اگر دولت به ظرفیت‌های داخلی توجه کند شرایط بهبود می‌یابد.
دولت باید برای بهبود شرایط اقتصادی به ظرفیت‌های داخلی توجه کند نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس گفت: شرایط اقتصادی کشور خیلی سخت است اما اگر دولت به ظرفیت‌های داخلی توجه کند شرایط بهبود می‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg دولت,باید,برای,بهبود,شرایط,اقتصادی,به,ظرفیت‌های,داخلی,توجه,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی‌اصغر عنابستانی و بهروز محبی نمایندگان مردم غرب خراسان در دهگردشی این هفته، از روستاهای بخش مرکزی شهرستان سبزوار که شامل 10 روستای سدید، افچنگ، قز، هویزار، بلاش‌آباد، کراب،  شاره، دلبر، بینق و برزو است بازدید کردند.

عمده مشکلات مطرح شده توسط اهالی شامل آب، گاز، جاده، طرح هادی روستایی، آنتن‌دهی تلفن همراه، تعارض اراضی منابع طبیعی، تخریب قنوات، حمل زباله و احداث بند خاکی و خانه بهداشت بود.

عنابستانی با حضور در مزار شهدای روستای افچنگ ضمن ادای احترام به مقام شهدا و امام شهدا خاطر افزود: از خداوند خواستارم که به ما لطفی کند که تا آخر در مسیر شهدا گام برداریم؛ متاسفانه شرایط اقتصادی کشور خیلی سخت است و البته بنده معتقدم اگر دولت به ظرفیت‌های داخلی برگردد، اینقدر هم اوضاع سخت نمی‌گذشت. 

به گزارش خانه ملت؛ برخی موضوعات مطرح شده با حضور دستگاه‌های اجرایی به فوریت مرتفع و برخی برای پیگیری به آینده موکول شدند./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet