حلول ماه ربیع الاول
1399/07/23 13:25:54
سرویس حوزه ریاست
طاهری در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی تشریح کرد

گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره نظارت میدانی مجلس از سیستان و بلوچستان

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مسئولان مربوطه قول دادند که کارخانه بافت بلوچ به مناقصه گذاشته می‌شود و بنابر اعلام مسئولان، اشکالی در تحقق این مهم وجود ندارد.
گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره نظارت میدانی مجلس از سیستان و بلوچستان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مسئولان مربوطه قول دادند که کارخانه بافت بلوچ به مناقصه گذاشته می‌شود و بنابر اعلام مسئولان، اشکالی در تحقق این مهم وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010107265367184.jpg گزارش,کمیسیون,صنایع,و,معادن,درباره,نظارت,میدانی,مجلس,از,سیستان,و,بلوچستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفى طاهری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان، گفت: از اکثر شهرک‌های صنعتی و واحدها بازدید داشتیم که سه مشکل مشاهده شد البته برخی از این مشکلات در داخل استان سیستان و بلوچستان قابل حل است؛ بخش زیادی از مجموعه‌های صنعتی غیر فعال بود که با هماهنگی دستگاه‌ها می توان برای رفع موانع آن، اقدام کرد.

وی با اشاره به پتانسیل های معدنی گفت: در این راستا جلسه ای با استاندار برگزار شد که با مصوبات خوبی در زمینه مس و طلا و دیگر ذخایر همراه بود.

 

جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس در استان سیستان و بلوچستان


طاهری با بیان اینکه در خصوص پروژه بافت بلوچ هم پیگیری هایی شد که مشکل بافندگی و چاپ داشتند، ادامه داد: در این زمینه نیز مسئولان مربوطه قول دادند که به مناقصه گذاشته شود و بنابر اعلام مسئولان، اشکالی در تحقق این مهم وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص فولاد مکران و پیله وران هم پیگیری هایی انجام شد‌ که نشست های بعدی آن در تهران برگزار می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet