شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/07/28 14:26:00
سرویس اجتماعی
هاشمی:

تعطیلی دو هفته‌ای تهران تنها راه قطع زنجیره انتقال / ضرورت سرمایه‌گذاری ویژه در حمل و نقل عمومی پایتخت

رئیس شورای شهر تهران می‌گوید تعطیلی دو هفته‌ای به صورت کامل برای تهران بسیار موثر بوده و زنجیره بیماری کویید- ۱۹ را کاملاً از بین می‌برد.
تعطیلی دو هفته‌ای تهران تنها راه قطع زنجیره انتقال / ضرورت سرمایه‌گذاری ویژه در حمل و نقل عمومی پایتخت رئیس شورای شهر تهران می‌گوید تعطیلی دو هفته‌ای به صورت کامل برای تهران بسیار موثر بوده و زنجیره بیماری کویید- 19 را کاملاً از بین می‌برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103085963693.jpg تعطیلی,دو,هفته‌ای,تهران,تنها,راه,قطع,زنجیره,انتقال,/,ضرورت,سرمایه‌گذاری,ویژه,در,حمل,و,نقل,عمومی,پایتخت Icana

محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به برنامه شورای شهر تهران در ایام پیک سوم کرونا و افزایش موارد ابتلا به کویید 19 در پایتخت برای کاهش جمعیت در وسایل حمل و نقل عمومی و رعایت فاصله فیزیکی اشاره کرد و گفت: یکی موضوعات بسیار مهمی که در جلسه شورای شهر تهران آن را مطرح کرده و از ستاد ملی مبارزه با کرونا درخواست کردیم تعطیلی دو هفته‌ای شهر به صورت کامل بود.

رئیس شورای شهر تهران، با تاکید بر اینکه ما به منظور پیشگیری از شیوع گسترده‌تر کرونا در سطح شهر درخواست تعطیلی کلیه فعالیت‌ها و مشاغل پایتخت را داشتیم، افزود : تعطیلی دو هفته‌ای به صورت کامل برای تهران بسیار موثر است و زنجیره بیماری کویید- 19 را کاملاً از بین می‌برد. معمولاً می‌گویند تعطیلات یک هفته‌ای جواب نمی‌دهد چرا که زنجیره کرونا دو هفته است و قرنطینه نیز دو هفته‌ای است.

هاشمی تاکید کرد: تعداد مسافران وسایل حمل و نقل عمومی به ویژه در متروها کاهش قابل توجهی داشته است اما اگر بخواهیم فاصله فیزیکی استاندارد را در همه وسایل حمل و نقل عمومی رعایت کنیم باید به فکر افزایش تجهیزاتمان باشیم از این رو دولت باید در حوزه حمل و نقل عمومی سرمایه‌گذاری ویژه‌تری انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران در رابطه با اجباری شدن استفاده از ماسک در وسایل حمل و نقل عمومی تصریح کرد: اجباری شدن و الزام استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس کار درستی بوده و کنترل آن هم ساده است و در حال حاضر از ورود افراد بدون ماسک به ناوگان حمل و نقل عمومی جلوگیری می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet