حلول ماه ربیع الاول
1399/07/23 17:06:03
سرویس استان ها
سرگزی:

نظارت میدانی، راهبرد مهم مجلس برای دیدن محرومیت‌ها است

عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان نظارت میدانی را راهبرد مهم مجلس برای دیدن محرومیت‌ها دانست و گفت: با نظارت میدانی و توجه ویژه دولت می‌توان به مشکلات استان پایان داد.
نظارت میدانی، راهبرد مهم مجلس برای دیدن محرومیت‌ها است عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان نظارت میدانی را راهبرد مهم مجلس برای دیدن محرومیت‌ها دانست و گفت: با نظارت میدانی و توجه ویژه دولت می‌توان به مشکلات استان پایان داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106528546308.jpg نظارت,میدانی،,راهبرد,مهم,مجلس,برای,دیدن,محرومیت‌ها,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛  محمد سرگزی نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در نشست نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان با اشاره به نظارت میدانی به عنوان یک راهبرد مهم مجلس شورای اسلامی و تحقق آن در تنگه احد و گنج پنهان خطاب به رئیس مجلس گفت: شاخص های توسعه استان در قیاس با دیگر استان های همجوار را شنیدید، محرومیت ها و مظلومیت های آن را دیدید، نظاره گر ظرفیت های سرشار بود.

وی ادامه داد: نرخ بیکاری سیستان و بلوچستان بیش از ۷۰ درصد است، در بخش آب و راه و دیگر شاخص ها فاصله معناداری با استان های طراز متوسط دارد، با نظارت میدانی و توجه ویژه دولت باید به این مشکلات پایان داد.

به گفته سرگزی، شاهد مهاجرت مردم از این خطه هستیم و از سویی دلیل بسیاری از مشکلات عدم بهره مندی از دانشمندان و نیروهای مستعد این استان در کرسی های ملی و استانی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet