حلول ماه ربیع الاول
1399/07/25 08:27:00
سرویس استان ها
در سرکشی از محلات حوزه انتخابیه صورت گرفت:

پیگیری عنابستانی از مخابرات استان برای تسریع در تامین کابل تلفن سبزوار

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس در تماس تلفنی با مدیرکل مخابرات استان خراسان جنوبی خواست به سرعت نسبت به تامین کابل تلفن برای سبزوار اقدام کرده تا مشکل مردم مرتفع شود.
پیگیری عنابستانی از مخابرات استان برای تسریع در تامین کابل تلفن سبزوار نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس در تماس تلفنی با مدیرکل مخابرات استان خراسان جنوبی خواست به سرعت نسبت به تامین کابل تلفن برای سبزوار اقدام کرده تا مشکل مردم مرتفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101562533486.jpg پیگیری,عنابستانی,از,مخابرات,استان,برای,تسریع,در,تامین,کابل,تلفن,سبزوار Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مردم غرب خراسان در مجلس شورای اسلامی با سرکشی از محلات شهرستان سبزوار از جمله شمس‌آبادی، صالح‌آباد، اسلام‌آباد، جعفر‌آباد، افضل‌آباد (کلاته سیفر) قلعه نو در جریان مشکلات مردم قرار گرفتند و عمده آنها با همراهی دستگاه‌های اجرایی مرتفع شد البته نمایندگان در طی مسیر از برخی از محلات دیگر هم سرکشی کردند.

در پی سفر گذشته نمایندگان به کلاته سیفر، مردم شاهد اجرای عملیات آسفالت منطقه افضل آباد بودند.

علی اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با مدیر کل مخابرات استان از ایشان خواست به سرعت نسبت به تامین کابل تلفن برای سبزوار اقدام کرده تا مشکل مردم مرتفع شود.

وی ضمن بیان اینکه اگر به مردم گفته شود در صورت دزدیدن کابل تلفن باید خودشان کابل خریداری کنند، غیر قانونی است، قول مساعد داد به سرعت کابل تلفن شهرستان تامین شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet