حلول ماه ربیع الاول
1399/07/27 09:28:14
سرویس سیاسی
گیلانی:

دیپلماسی فعال با همسایگان، سیاست تنش‌زایی در منطقه را خنثی می‌کند

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: افزایش سطح تعاملات و دیپلماسی فعال با همسایگان می تواند دسیسه تنش زایی در منطقه را خنثی کند.
دیپلماسی فعال با همسایگان، سیاست تنش‌زایی در منطقه را خنثی می‌کند عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: افزایش سطح تعاملات و دیپلماسی فعال با همسایگان می تواند دسیسه تنش زایی در منطقه را خنثی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100197731224.jpg دیپلماسی,فعال,با,همسایگان،,سیاست,تنش‌زایی,در,منطقه,را,خنثی,می‌کند Icana

سهراب گیلانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر اینکه تعامل با همسایگان، اصلی‌ترین اولویت دستگاه دیپلماسی است، گفت: تحقق این موضوع باید از مدت های پیش در اولویت کاری وزارت امور خارجه قرار می گرفت.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه دارای اشتراکات فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و غیره است که این موضوع می تواند محور خوبی برای افزایش سطح مناسبات در عرصه های مختلف باشد.

وی ادامه داد: همچنین نباید از یاد برد که ایران اسلامی دارای نفوذ معنوی در منطقه است و این مهم در حالیست که قدرت های فرامنطقه ای درصدد ایجاد تنش بین کشورهای منطقه هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بنابراین افزایش سطح تعاملات و دیپلماسی فعال با همسایگان می تواند این دسیسه را خنثی کند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین با توجه به اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان، تعامل فعال با همسایگان می تواند راهگشای خوبی برای بی اثر کردن محدودیت های یکجانبه باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet