هدر موبایل
1399/07/27 15:56:41
سرویس سیاسی
رضازاده با اشاره به اظهارات جو بایدن:

هیچ انحرافی در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد/مقامات آمریکایی قبل از اظهارنظر مطالعه کنند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: طبق گزارش های بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هیچ انحرافی در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد.
هیچ انحرافی در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد/مقامات آمریکایی قبل از اظهارنظر مطالعه کنند عضو هیأت رئیسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: طبق گزارش های بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هیچ انحرافی در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg هیچ,انحرافی,در,برنامه,هسته,ای,ایران,وجود,ندارد/مقامات,آمریکایی,قبل,از,اظهارنظر,مطالعه,کنند Icana

یعقوب رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر علیه ایران مبنی بر نزدیک شدن تهران به ساخت بمب اتم، گفت: جمهوری اسلامی مطابق مقررات بین المللی بهره گیری از انرژی هسته ای را حقوق مشروع خودش می داند و هیچ کشوری نمی تواند از دستیابی به این امر جلوگیری کند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایران همواره با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همکاری خوبی داشته و فعالیت هایش نیز مطابق مقررات این نهاد بین المللی بوده است.

وی ادامه داد: همچنین باید یادآور شد با انعقاد برجام، بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نظارت های بیشتری نسبت به فعالیت های ایران انجام دادند از این رو به جو بایدن توصیه می شود برای اظهار نظر به مفاد این گزارش ها مراجعه کند؛ در واقع این گزارش ها هیچ انحرافی در برنامه هسته ای ایران نشان نمی دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید اذعان کرد که بنا به فتوای رهبر معظم انقلاب، تولید، نگه‌داری و به کارگیری تسلیحات هسته‌ای حرام است و بر این اساس مقامات کشورمان همواره تاکید کرده‌اند برنامه هسته‌ای ایران اهداف غیرصلح آمیز و نظامی را دنبال نمی‌کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته اگر قرار باشد مقامات آمریکایی نسبت به تولید بمب اتم نگران باشد، می توانند رژیم صهیونیستی را محکوم کنند که دارای کلاهک های اتمی است و با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز هیچ همکاری ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet