خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/07/28 10:49:39
سرویس اجتماعی
تکذیب کذب محض

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس مصاحبه ای درباره فروش کلیه به کشورهای خارجی نداشته است

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، مطلب منتسب به وی درباره فروش کلیه به کشورهای عراق و سوریه و چین راکذب محض و دروغ دانست و تاکید کرد که این اقدام توسط منافقین و با جعل لوگوی یکی از رسانه های داخلی صورت گرفته است.
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس مصاحبه ای درباره فروش کلیه به کشورهای خارجی نداشته است نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، مطلب منتسب به وی درباره فروش کلیه به کشورهای عراق و سوریه و چین راکذب محض و دروغ دانست و تاکید کرد که این اقدام توسط منافقین و با جعل لوگوی یکی از رسانه های داخلی صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100088688421.jpg نایب,رئیس,کمیسیون,بهداشت,مجلس,مصاحبه,ای,درباره,فروش,کلیه,به,کشورهای,خارجی,نداشته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمد پاک مهر پیرو انتشار خبری با عنوان " کلیه خود را به عراقی‌ها و چینی ها بفروشید و درآمد کسب کنید" در گفت‌و‌گو با یکی از رسانه ها تاکید کرد که تاکنون هیچ مصاحبه‌ای با هیچ رسانه‌ای در زمینه فروش کلیه و جبران کمبود نقدینگی نداشته و مطلب منتسب به وی درباره فروش کلیه به کشورهای عراق و سوریه و چین و ... کذب محض و دروغ است.

وی ادامه داد: متاسفانه در این خبر دروغ به نقل از بنده ذکر شده که طرح و یا لایحه ای در مجلس شورای اسلامی با موضوع فروش کلیه شهروندان ایرانی به کشورهای همسایه مطرح خواهد شد که چنین مسئله ایى صحت ندارد.

پاک مهر در پایان با اشاره به اینکه جوسازی هایی از سوی برخی افراد ناشناس در فضای مجازی علیه مجلس شورای اسلامی صورت می گیرد، تاکید کرد: متاسفانه اخبار کذب و دروغی در خصوص عملکرد مجلس در فضای مجازی توسط افراد ناشناس منتشر می شود که صحت ندارد و باید با عاملان انتشار این اخبار برخورد قانونی صورت بگیرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet