خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/07/28 15:56:50
سرویس بین الملل
مالکی:

پاکستان فنس کشی مرز های خود با ایران آغاز کرده است

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم گفت:پس از سفر عمران خان به تهران پاکستان فنس کشی مرز های خود با ایران آغاز کرده است.
پاکستان فنس کشی مرز های خود با ایران آغاز کرده است عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم گفت:پس از سفر عمران خان به تهران پاکستان فنس کشی مرز های خود با ایران آغاز کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102187113057.jpg پاکستان,فنس,کشی,مرز,های,خود,با,ایران,آغاز,کرده,است Icana

فداحسین مالکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات مرزی بین ایران و پاکستان گفت:  ساختار حکومت پاکستان به گونه ای است که حرف اول را ارتش در این کشور می زند تا به حال دیپلماسی کشورمان نتوانسته دولت پاکستان را وادار  به جلوگیری  از تعرض گروه های فاسد و ترویستی به خاک  جمهوری اسلامی ایران کند. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم ادامه داد: اخیرا ستاد کل نیروهای مسلح به این موضوع ورود پیدا کرده و بعد از سفر عمران خان امیدواریم که پاکستان نسبت به مرزهای خودش و مشارکت با نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران توجه داشته باشد.

وی در خصوص وضعیت کنونی مرز بین ایران و پاکستان افزود: پس از سفر عمران خان به تهران،  این کشور اقداماتی برای حفاظت از مرزها آغاز کرده و در حال فنس کشی است.

مالکی خاطرنشان کرد:سعی می کنیم از طریق دولت پاکستان اقدمات برخورد با تروریست صورت بگیرد و قوانین موجود برای تروریست ها استفاده خواهد شد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet