انتخابات ریاست جمهوری
1399/07/28 10:23:21
سرویس سیاسی
میرتاج‌الدینی با اشاره به استرداد مدیر عامل سابق بانک سرمایه:

هیچ کشوری برای مفسدان و اخلال‌گران اقتصادی امن نخواهد بود

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: هیچ جای امنی برای مجرمان اقتصادی وجود ندارد زیرا نیروی انتظامی و قوه قضائیه در عرصه بین الملل فعالیت جدی را در دستور کار قرار داده‌اند.
هیچ کشوری برای مفسدان و اخلال‌گران اقتصادی امن نخواهد بود نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: هیچ جای امنی برای مجرمان اقتصادی وجود ندارد زیرا نیروی انتظامی و قوه قضائیه در عرصه بین الملل فعالیت جدی را در دستور کار قرار داده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105150624826.jpg هیچ,کشوری,برای,مفسدان,و,اخلال‌گران,اقتصادی,امن,نخواهد,بود Icana

سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص پیام استرداد مجرمان اقتصادی برای سوداگران و برهم زنندگان بازار، گفت: این اقدام شایسته نشان دهنده ابتکار عمل نیروهای انتظامی و قوه قضائیه برای احقاق حق عمومی در عرصه بین الملل است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تردیدی برای مقابله با مجرمان اقتصادی نیست از این رو باید اذعان کرد داخل و خارج از ایران اسلامی برای مفسدان و اخلال‌گران اقتصادی ناامن است.

وی ادامه داد: قوه قضائیه با همراهی مراجع انتظامی باید برای استرداد مجرمان اقتصادی خارج از مرزهای کشورمان تلاش کند و در این راستا قوه مقننه نیز از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید یادآور شد این اقدام قضائی نشان داد محیط کشور برای خادمان اقتصادی امن است و این افراد می توانند در سایه امنیت به توسعه کشور کمک کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet