اربعین حسینی
1399/07/28 10:48:00
سرویس استان ها
اسحاقی در پیامی به مناسبت هفته تربیت بدنی:

ورزشکاران ایرانی تربیت شده مکتب انقلاب هستند

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس گفت: امروز شاهد هستیم، جوانان برومندی بر مسند خدمت به مردم در حوزه ورزش و جوانان نشسته اندکه خود، جوان، ورزشکار و با انگیزه و تربیت شده مکتب انقلاب هستند.
ورزشکاران ایرانی تربیت شده مکتب انقلاب هستند نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس گفت: امروز شاهد هستیم، جوانان برومندی بر مسند خدمت به مردم در حوزه ورزش و جوانان نشسته اندکه خود، جوان، ورزشکار و با انگیزه و تربیت شده مکتب انقلاب هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106242680505.jpg ورزشکاران,,ایرانی,تربیت,شده,مکتب,انقلاب,هستند Icana

 به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت ، سلمان اسحاقی، نماینده مردم  قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته تربیت بدنی را  تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

خدا را شاکرم که تربیت جسم وسلامت روح برای مردم شریف شهرستان های قاینات و زیرکوه از اهمیت بالایی برخوردار است وجایگاه ویژه ای برای آن قائلند.

امروز شاهد آن هستیم جوانان برومندی بر مسند خدمت به مردم در حوزه ورزش و جوانان نشسته اند که خود، جوان، ورزشکار، با انگیزه و تربیت شده مکتب انقلاب هستند.

اینجانب ضمن تبریک به ورزشکاران عزیز، خواهران و برادران محترم و پرتلاش حوزه تربیت بدنی، ورزش و جوانان خطه خراسان جنوبی، مخصوصا شهرستان های قاینات و زیرکوه، قدردان زحمات و توجه خیرین عزیزمان دراین حوزه و تلاش های مدبرانه برادران عزیزم؛ جناب آقای عزیزی، مدیرکل محترم ورزش وجوانان خراسان جنوبی، جناب آقای ترحمی، ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان قاینات، جناب آقای ادیبیان، ریاست محترم ورزش و جوانان شهرستان زیرکوه و همچنین بانوان سختکوش این حوزه و پرسنل ورزش وجوانان کشور، استان خراسان جنوبی، شهرستان های قاینات و زیرکوه، می باشم.

قطعاً حقوق، توقعات و مطالباتی به حق از سوی جوانان عزیزمان وجود دارد که با اراده، برنامه ریزی و تلاشی مضاعف می توان آنان را محقق نمود.  

عزیز و سربلند و پیروز باشید
 


سلمان اسحاقی

نماینده مردم شریف حوزه قاینات و زیرکوه

 

پایان پیام/

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet