هدر موبایل
1399/07/28 12:50:00
سرویس سیاسی
اسماعیلی با اشاره به اقدامات اخیر کاخ سفید:

تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی از سوی آمریکا صرفا جنبه سیاسی و تبلیغاتی دارد

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس گفت: تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی از سوی ایالات متحده صرفا جنبه سیاسی و تبلیغاتی دارد.
تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی از سوی آمریکا صرفا جنبه سیاسی و تبلیغاتی دارد عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس گفت: تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی از سوی ایالات متحده صرفا جنبه سیاسی و تبلیغاتی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102305053377.jpg تحریم,اشخاص,حقیقی,و,حقوقی,ایرانی,از,سوی,آمریکا,صرفا,جنبه,سیاسی,و,تبلیغاتی,دارد Icana

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی از سوی ایالات متحد، گفت: آمریکا همواره تلاش می کند سایه استعماری خودش را بر ملت های دنیا گسترش دهد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران نیز با توجه به استقلال طلبی و روحیه ظلم ستیزی همواره به این سیاست آمریکایی ها به مقابله پرداخته لذا شاهد اعمال دسیسه های تهدیدی و تحریمی علیه افراد در حوزه های سیاسی، اقتصادی و غیره هستیم.

وی ادامه داد: در واقع آمریکا با تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی به دنیا اعلام می کند مسئولان و ملت ایران باید تحت شدیدترین محدودیت ها قرار داشته باشند؛ از این رو مشاهده می شود دانشمندان و نخبگان، سیاسیون، فعالان اقتصادی و غیره مورد تحریم قرار می گیرند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین نباید از یاد ببریم که عرصه جدیدی برای تحریم علیه ایران از سوی آمریکا وجود ندارد از این رو مقامات کاخ سفید با تحریم افراد و اشخاص تلاش می کنند سیاست هایشان را جدید و کارآمد جلوه کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet