خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/07/29 07:39:00
سرویس سیاسی
عزیزی با اشاره به پیشنهاد چینی‌ها برای مقابله با آمریکا:

لزوم همگرایی کشورهای آسیایی برای خنثی‌سازی تحریم‌ها/ اقتصاد شرق برتر از غرب است

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قدرت های اقتصادی خوبی در آسیا وجود دارد که می توانند در مقابل یکجانبه گرایی دلار بایستند.
لزوم همگرایی کشورهای آسیایی برای خنثی‌سازی تحریم‌ها/ اقتصاد شرق برتر از غرب است رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قدرت های اقتصادی خوبی در آسیا وجود دارد که می توانند در مقابل یکجانبه گرایی دلار بایستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104519294232.jpg لزوم,همگرایی,کشورهای,آسیایی,برای,خنثی‌سازی,تحریم‌ها/,اقتصاد,شرق,برتر,از,غرب,است Icana

ابراهیم عزیزی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به درخواست چینی ها برای اتحاد کشورهای آسیایی علیه جاه‌طلبی‌های آمریکا، گفت: امروزه به وضوح می توان دید قدرت بسیار بزرگی در آسیا وجود دارد که در صورت اتحاد آنها می توان اقدامات موثری انجام داد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع ویژگی ها و اشتراکات فراوان فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و غیره بین کشورهای آسیا خصوصا غرب این قاره وجود دارد که می تواند سدی در برابر زیاده خواهی های استعمارگران باشد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال قدرت های اقتصادی خوبی در آسیا وجود دارد که می توانند در مقابل یکجانبه گرایی دلار بایستند و زمینه بروز آسیب های اقتصادی را کاهش دهند.

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیشنهاد چینی ها در راستای اتحاد کشورهای آسیایی علیه جاه‌طلبی‌های آمریکا در شرایط کنونی امری سازنده است و باید از سوی کشورها پیگیری شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، وانگ یی وزیر امور خارجه چین از کشورهای همسایه‌اش خواست در برابر جاه‌طلبی‌های ژئوپولتیک آمریکا در آسیا بایستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet