روز مجلس
1399/07/29 08:36:00
سرویس استان ها
حدادی:

آینده کشور متعلق به جوانان است

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس در نشست با مدیران و دبیران مؤسسات مردم نهاد استان البرز گفت: امروز آماده ایم تا برای جوانان هزینه شویم چرا که آینده کشور متعلق به جوانان است.
آینده کشور متعلق به جوانان است نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس در نشست با مدیران و دبیران مؤسسات مردم نهاد استان البرز گفت: امروز آماده ایم تا برای جوانان هزینه شویم چرا که آینده کشور متعلق به جوانان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106054861114.jpg آینده,کشور,متعلق,به,جوانان,است Icana

ه گزارش خبرگزاری  خانه ملت، علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  و عضو مجمع نماندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی  در نشست با  مدیران و دبیران مؤسسات مردم نهاد استان البرز حضور یافته و با آنان به گفت‌وگو پرداخت.

بر اساس این گزارش؛ در این نشست هر یک از جوانان، نخبگان و کارآفرینان که با انرژی و انگیزه فراوان در مناسبات اجتماعی و فرهنگی و کارآفرینی فعالیت می کنند از دغدغه‌های جامعه و خود گفتند.

حدادی در این نشست گفت: امروز آماده ایم تا برای جوانان هزینه شویم چرا که آینده کشور متعلق به جوانان است لذا باید فضایی فراهم شود تا جوانان بتوانند ظرفیت های خود را بکار گرفته و در مسیر اعتلا و رشد کشور قدم بردارند.

عضو مجمع نمایندگام استان البرز در مجلس بیان کرد: به طور جد پیگیر مشکلات و مسائل مطرح شده بوده و تلاش بر این است که موانع کارآفرینی جوانان البرزی مرتفع شود تا  بتوان انگیزه لازم را برای آنها ایجاد کرد و از ظرفیت آنها بخوبی استفاده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet