خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1399/07/29 08:54:00
سرویس استان ها
رضازاده خبر داد:

اخذ موافقت در خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه و احداث مرکز تصادفات جاده ای در کمربندی تازه شهر

نماینده مردم سلماس در مجلس از اخذ موافقت در خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه و احداث مرکز تصادفات جاده ای در کمربندی تازه شهردر دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی خبر داد.
اخذ موافقت در خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه و احداث مرکز تصادفات جاده ای در کمربندی تازه شهر نماینده مردم سلماس در مجلس از اخذ موافقت در خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه و احداث مرکز تصادفات جاده ای در کمربندی تازه شهردر دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg اخذ,موافقت,در,خصوص,شبانه,روزی,شدن,درمانگاه,و,احداث,مرکز,تصادفات,جاده,ای,در,کمربندی,تازه,شهر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی  از اخذ موافقت در خصوص شبانه روزی شدن درمانگاه و احداث مرکز تصادفات جاده ای در کمربندی تازه شهر خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت:  در این دیدار، مسائل و مشکلات شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان سلماس بررسی و راهکارهای موجود برای مسائل مطروح مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛ در ادامه ی این دیدار دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی، گزارش جامعی از وضعیت همه گیری کرونا و آغاز واکسیناسیون آنفلوانزا به صورت محدود و یا با اولویت بندی برای گروه‌های در معرض خطر و آسیب پذیر ارائه داد.

شایان ذکر است؛ در پایان این دیدار، نماینده ی مردم شریف سلماس در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی استان و همکاران، از اقدامات و خدمات گسترده تقدیر و تشکر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet