هدر موبایل
1399/07/29 11:09:00
سرویس استان ها
جباری عنوان کرد:

خیرین و مردم ما همیشه از مسئولین جلوتر هستند

رییس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس در افتتاح چند پروژه بهداشتی و درمانی در بستک هرمزگان تاکید کرد: خیرین و مردم ما همیشه از مسئولین جلوتر هستند.
خیرین و مردم ما همیشه از مسئولین جلوتر هستند رییس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس در افتتاح چند پروژه بهداشتی و درمانی در بستک هرمزگان تاکید کرد: خیرین و مردم ما همیشه از مسئولین جلوتر هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/43067.jpg خیرین,و,مردم,ما,همیشه,از,مسئولین,جلوتر,هستند Icana

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛  با حضور احمد جباری، نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان و رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، معاون دانشگاه علوم پزشکی، مسیٔولین محلی، جمعی از پزشکان و معتمدین شهر بستک و نمایندگان خیرین ارجمند، چندین پروژه‌ی بهداشتی و درمانی در بیمارستان فارابی شهرستان بستک افتتاح گردید.

بر اساس این گزارش؛ پروژه‌های فوق شامل بخش خیرساز کووید، مرکز ماموگرافی و همچنین یک دستگاه آمبولانس پیشرفته آی سی یو دار که توسط خیرین نیک اندیش خریداری شده بود، می باشد که توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این مراسمِ افتتاحیه ضمن تشکر ویژه از خیرین گرانقدر و نمایندگان آنان این اقدام خدا‌پسندانه آنان را ستودنی خواند و خطاب به مسیٔولین دانشگاه علوم پزشکی گفت: خیرین و مردم ما همیشه از شما مسیٔولین جلوتر هستند.


نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: دقیقا زمانی که مردم به خانه نشینی و پرهیز از ترک منزل و بستن درب منازل خود سفارش و تشویق می شدند، کادر بهداشت و درمان بودند که درب بیمارستان ها را به روی مردم میگشودند و از بیماران مراقبت و دلجویی میکردند.

رییس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس با سپاس خالصانه از مجاهدت های کادر درمان افزود: جا دارد از زحمات و جانفشانی های مجموعه بهداشت و درمان، بیمارستان، پزشکان متخصصان، پرستاران،رادیولوژیست ها، تصویربرداران، پرسنل آزمایشگاهی، تکنسین ها، بهورزان، امدادگران، دندانپزشکان و داروسازان و همه عوامل اداری و خدماتی که جانانه قریب به یکسال است سلامتی، آرامش‌ و آسایش خود و خانواده هایشان را برای سلامت مردم در مقابله با کرونا به میدان آورده اند صمیمانه تشکر کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet