هدر موبایل
1399/07/29 11:38:00
سرویس استان ها
عنابستانی مطرح کرد:

لزوم حل مشکل طرح های هادی روستاهای غرب استان خراسان رضوی

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس بر لزوم حل مشکل طرح های هادی روستاهای غرب استان در دیدار با رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید کرد.
لزوم حل مشکل طرح های هادی روستاهای غرب استان خراسان رضوی عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس بر لزوم حل مشکل طرح های هادی روستاهای غرب استان در دیدار با رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg لزوم,حل,مشکل,طرح,های,هادی,روستاهای,غرب,استان,خراسان,رضوی Icana
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با آقای مهندس تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بمنظور بررسی مشکلات روستاهای حوزه انتخابیه دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم کفت: اصلی ترین مسائل مطروحه در این جلسه، مساعدت ویژه به بهسازی و آماده سازی محل جدید روستای بهانگر شهرستان داورزن، کمک به اهالی روستای زورزمند در شهرستان جغتای و کمک به ترمیم جاده ساحلی روستای آبرود بود.
 
وی ادامه داد:  همچنین حل مشکل طرح های هادی روستاهای حوزه انتخابیه و اختصاص تسهیلات جهت ساخت منازل مسکونی مقاوم در روستاهای بهانگر داورزن از جمله مسائلی بود که در این جلسه مطرح شد.
 
گفتنی است: رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این جلسه قول مساعد در خصوص پیگیری مسائل و مشکلات مطرح شده را در راستای رسیدگی به وضعیت روستا و روستائیان غرب استان خراسان رضوی داد.
 
شایان ذکر است؛ در این جلسه بهروز محبی نجم آبادی دیگر نماینده مردم  سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس نیز حضور داشت./
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet