شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/07/30 07:46:00
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی مطرح کرد:

لزوم ایجاد ثبات قیمت در فولاد

نماینده مردم غرب استان خراسان رضوی در مجلس بر لزوم ایجاد ثبات در قیمت در فولاد در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد.
لزوم ایجاد ثبات قیمت در فولاد نماینده مردم غرب استان خراسان رضوی در مجلس بر لزوم ایجاد ثبات در قیمت در فولاد در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104054053256.jpg لزوم,ایجاد,ثبات,قیمت,در,فولاد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت بهروز محبی نجم آبادی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با آقای رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست از افزایش غیرقابل توجیه قیمت فولاد گلایه کرد و افزود: این روند بر قیمت بسیاری از کالاها از جمله خودرو و مسکن تاثیر گذاشته است و لازم است هرچه سریعتر نسبت به ایجاد ثبات قیمت در فولاد اقدام عاجل صورت پذیرد.

وی ادامه داد: لازم است وزارت صنعت، معدن و تجارت نگاه ویژه ای در راستای ثبات قیمت ها و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها داشته همچنین مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه بنده را نیز مدنظر داشته و دستور پیگیری های لازم را صادر فرماید.

گفتنی است؛ آقای رزم حسینی همچنین در این دیدار بر حل مشکلات حوزه انتخابیه سبزوار تاکید کرده و خاطرنشان کرد: در خصوص قیمت روغن و فولاد نیز اقدامات در حال پیگیری و انجام است و تلاش داریم هر چه زودتر به نتیجه برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet