هدر موبایل
1399/07/29 14:07:27
سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش خبر داد

ارجاع طرح اداره مدارس غیردولتی به کمیته آموزش و پرورش

سخنگوی کمیسیون آموزش از ارجاع دو طرح اداره مدارس غیردولتی و تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس به کمیته آموزش و پرورش خبر داد.
ارجاع طرح اداره مدارس غیردولتی به کمیته آموزش و پرورش سخنگوی کمیسیون آموزش از ارجاع دو طرح اداره مدارس غیردولتی و تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس به کمیته آموزش و پرورش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg ارجاع,طرح,اداره,مدارس,غیردولتی,به,کمیته,آموزش,و,پرورش Icana

احمدحسین فلاحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست نوبت صبح کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس عنوان کرد: در نشست امروز دو طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش و اصلاحات و الحاقات بعدی آن و همچنین طرح اصلاح موادی از قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی مورد رسیدگی قرار گرفت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: با نظر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات طرح اصلاح موادی از قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی برای بررسی کارشناسی با همکاری مرکز پژوهش های مجلس به کمیته آموزش و پرورش، کمیسیون ارجاع شد.

فلاحی یادآور شد: همچنین طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش و اصلاحات و الحاقات بعدی آن که درباره لغو آزمون استخدامی برای نیروهای نهضتی است و نحوه جذب و تعیین تکلیف گروه های مختلف حق التدیسی، پیش دبستانی و آموزشیاران سوادآموزی را مشخص می کند نیز به کمیته آموزش و پرورش کمیسیون ارجاع شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet