هدر موبایل
1399/07/29 14:44:40
سرویس اقتصادی
فیروزی نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس را تشریح کرد

بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌ها

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌ها در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌ها سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌ها در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg بررسی,طرح,صیانت,از,حقوق,کاربران,در,فضای,مجازی,و,ساماندهی,پیام,رسان‌ها Icana

حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه شنبه29 مهر ماه)کمیسیون متبوعش، گفت: دستورکار نخست کمیسیون بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان‌ها با حضور دستگاه‌های اجرایی بود که مواد 2 و 3 آن مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دومین دستور کار کمیسیون صنایع بررسی لایحه مالیات بر درآمد و دارایی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری -صنعتی بود، افزود: کلیات این لایحه در جلسات گذشته کمیسیون تصویب شده بود اما از آنجا که نمایندگان در جزئیات اختلافات نظر داشتند، بررسی آن به کارگروهی در کمیسیون صنایع و معادن موکول شد.

وی اضافه کرد: بررسی گزارش مرکز پژوهش‌ها با حضور آقای زاکانی و همکاران وی سومین دستورکار کمیسیون صنایع و معادن در جلسه امروز بود، در این گزارش راهبردها و رویکردهای جدید مرکز پژوهش‌ها درباره حوزه های صنعت و معدن مانند خودرو، فولاد و... بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: مقرر شد نقطه نظرات نمایندگان درباره عملکرد مرکز پژوهش‌ها دسته بندی و به این مرکز تحویل داده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet