هدر موبایل
1399/07/29 17:30:24
سرویس سیاسی
عمویی در توضیح نشست امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس:

کمیته روابط خارجی مکلف به پیگیری ابعاد مختلف درگیری در قره‌باغ شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به گزارش هیات اعزامی کمیسیون به منطقه مرزی آذربایجان در پی درگیری قره باغ، گفت: کمیته روابط خارجی مکلف به پیگیری موضوع و جلسه‌ با دستگاه دیپلماسی و امنیتی شد.
کمیته روابط خارجی مکلف به پیگیری ابعاد مختلف درگیری در قره‌باغ شد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به گزارش هیات اعزامی کمیسیون به منطقه مرزی آذربایجان در پی درگیری قره باغ، گفت: کمیته روابط خارجی مکلف به پیگیری موضوع و جلسه‌ با دستگاه دیپلماسی و امنیتی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102456166177.jpg کمیته,روابط,خارجی,مکلف,به,پیگیری,ابعاد,مختلف,درگیری,در,قره‌باغ,شد Icana

ابوالفضل عموئی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح نشست امروز عصر سه‌‍‌شنبه 29 مهر ماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: در جلسه امروز آیین نامه داخلی کمیسیون به تصویب اعضا رسید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: گزارش اولیه هیات اعزامی کمیسیون به منطقه آزاد چابهار برای بررسی موضوع احداث فرودگاه در این منطقه ارایه شد. بحث و بررسی پیرامون نظرات تکمیلی در جلسات بعدی کمیسیون انجام خواهد گرفت.

عمویی تصریح کرد: گزارشی از سفر هیات اعزامی کمیسیون به مناطق مرزی استان اردبیل و استان آذربایجان شرقی جهت بررسی ابعاد مختلف درگیری‌ها در موضوع قره باغ ارائه کردم. با توجه به ابعاد مختلف درگیری ارمنستان و جمهوری آذربایجان، کمیته روابط خارجی کمیسیون مکلف شد که در پیگیری موضوع، جلسه‌ای را با دعوت از دستگاه ذیربط از جمله دستگاه دیپلماسی و امنیتی برگزار کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet