هدر موبایل
1399/07/29 18:43:34
سرویس اقتصادی
خدابخشی در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه؛

بررسی عملکرد و اعتبارات بودجه‌ای وزارت جهاد کشاورزی با حضور خاوازی/ مشکلات اصلی این حوزه میزان تخصیص‌هاست

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر جهاد کشاورزی برای ارائه گزارش عملکرد و اعتبارات بودجه‌ای وزارتخانه متبوع خود براساس هدف‌گذاری انجام شده در برنامه ششم توسعه در نشست امروز حضور یافت.
بررسی عملکرد و اعتبارات بودجه‌ای وزارت جهاد کشاورزی با حضور خاوازی/ مشکلات اصلی این حوزه میزان تخصیص‌هاست نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر جهاد کشاورزی برای ارائه گزارش عملکرد و اعتبارات بودجه‌ای وزارتخانه متبوع خود براساس هدف‌گذاری انجام شده در برنامه ششم توسعه در نشست امروز حضور یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/201610104060071114.jpg بررسی,عملکرد,و,اعتبارات,بودجه‌ای,وزارت,جهاد,کشاورزی,با,حضور,خاوازی/,مشکلات,اصلی,این,حوزه,میزان,تخصیص‌هاست Icana

محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوع خود گفت خاوازی وزیر جهادکشاورزی برای ارائه گزارش عملکرد و اعتبارات بودجه‌ای وزارتخانه متبوع خود براساس هدفگذاری انجام شده در برنامه ششم توسعه در نشست امروز حضور یافت.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس هم در ادامه نقطه نظرات و سوالات خود را درباره حوزه جهاد کشاورزی مطرح کردند. خاوازی با توجه به مشکلات وزارت جهاد کشاورزی به ویژه در بخش بودجه درخواست حمایت کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات را داشت تا در بودجه 1400 این وزارتخانه بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

خدابخشی تصریح کرد: مجلس همیشه تلاش کرده تا در بحث بودجه حوزه کشاورزی و کمک به رفع مشکلات آن نگاه مثبتی داشته است اما مشکل اصلی بحث میزان تخصیص‌هاست که البته این موضوع هم در حوزه کاری دولت بوده و قابل حل است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس ادامه داد: تاکید اعضای کمیسیون بیشتر روی بحث تامین و خودکفایی در بخش کالاهای اساسی و همچنین حمایت از تخصیص ارز 4200 تومانی برای نهاده‌های کشاورزی با وجود پیشنهادات برخی افراد برای حذف آن بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet