هدر موبایل
1399/07/29 20:24:18
سرویس سیاسی
حدادی:

8 اولویت کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تعیین شد

سخنگوی کمیسیون امور داخلس کشور و شوراها در مجلس از تعیین ۸ اولویت کاری برای این کمیسیون خبر داد.
8 اولویت کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تعیین شد سخنگوی کمیسیون امور داخلس کشور و شوراها در مجلس از تعیین 8 اولویت کاری برای این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102166568495.jpg 8,اولویت,کمیسیون,امور,داخلی,کشور,و,شوراها,تعیین,شد Icana

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست های امروز کمیسیون امور داخلی و شوراها با اشاره به نشست نوبت عصر کمیسیون بیان کرد: قرار بود وزیر کشور برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها حضور پیدا کند، اما وزیر به دلیل کسالت در نشست حاضر نشد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ادامه نشست اولویت های کاری کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت 8 اولویت کاری به تصویب رسید. بر این اساس طرح قانون مدیریت جامع شهری و روستایی، لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس که از سوی شورای نگهبان اعاده شده بود در اولویت قرار گرفتند.

وی افزود: همچنین بررسی طرح اصلاح جدول حوزه انتخابیه نمایندگان مجلس و افزایش تعداد 40 نماینده، لایحه اصلاح ماده 35 آیین نامه معاملات شهرداری ها، طرح تشکیل استان گلساران، طرح نظام انتخابات تناسبی و لایحه جامع انتخابات به صورت اولویت در دستور کار کمیسیون امور داخلی کشور قرار می گیرد.

این نماینده مجلس بیان کرد: قانون جامع تقسیمات کشوری و شفافیت مالی انتخابات از جمله مباحثی است که در کمیسیون به آن رسیدگی می شود.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اظهار داشت: اولویت های کمیسیون بر اساس نشست با مرکز پژوهش ها بررسی و جمع بندی شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet