هدر موبایل
1399/07/30 08:42:00
سرویس استان ها
رحیمی مظفری:

ترمیم کانالهای فرعی آبرسانی در حوزه کشاورزی در شهرستان خرامه صورت گیرد

نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس در دیدار با قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و معاون امور زیربنایی آب و خاک خواستار ترمیم کانالهای فرعی آبرسانی در حوزه کشاورزی در شهرستان خرامه شد.
ترمیم کانالهای فرعی آبرسانی در حوزه کشاورزی در شهرستان خرامه صورت گیرد نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس در دیدار با قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و معاون امور زیربنایی آب و خاک خواستار ترمیم کانالهای فرعی آبرسانی در حوزه کشاورزی در شهرستان خرامه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108146954251.jpg ترمیم,کانالهای,فرعی,آبرسانی,در,حوزه,کشاورزی,در,شهرستان,خرامه,صورت,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه و عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی با قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی و معاون امور زیربنایی آب و خاک دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار  در خصوص لزوم استفاده از آبیاری نوین و مدیریت آب در بخش کشاورزی گفتگو گردید .

وی ادامه داد: ترمیم کانال های فرعی آبرسانی در حوزه کشاورزی در شهرستان خرامه و لزوم استفاده از شبکه های توزیع آب نوین و تحت فشار در پروژه های آینده مانند حوزه زیر سد کوار و شهرستان سروستان از دیگر مباحث مطروحه بود.

نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس بیان کرد: در این دیدار مقرر شد آقای کشاورز ضمن سفر به استان فارس از نزدیک وضعیت آبرسانی حوزه انتخابیه را بررسی و تصمیمات لازم در جلسه مشترک با سازمان آب منطقه ای اتخاذ گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet